03 júl 2024

18.-21.7.2024

European Bowling Tour 2018 # 7
16 júl 2018
ImagePunťo...14th Storm San Marino Open 2018. V termíne 7.-15. 7.2018 sa v bowlingovom centre Rose´n Bowl San Marino konal v poradí 7. turnaj EBT 2018. Tento turnaj z kategórie Gold má už svoje stále miesto v tradičnom termíne kalendára EBT. Dovolenkový termín a blízkosť známeho letoviska Rimini je každoročne lákadlom pre viaceré skupiny hráčov. V kvalifikácii tak nastúpilo 191 hráčov, najlepším z nich bol v úvodnej časti Francois Louw s vysokým súčtom 1597 (priemer 266,17) a s Perfect Game na konte. Spolu sa z postupu do finálových kôl mohlo tešiť 48 hráčov, z toho 35 z hlavného kvalifikačného poradia. Jedinému zo silnej skupiny českých hráčov sa to podarilo Janovi Mackovi, ktorý bol práve tým posledným postupujúcim z 35. pozície a potreboval k tomu nahrať
STORM SAN MARINO OPEN 2018
» ..pokracovanie..
Bowling Tour de PBC 2018, vyhodnotenie 1. etapy
16 júl 2018
ImageImageOd 1. júna do 15. júla 2018 prebiehala v Petržalka Bowling Center 1. etapa Bowling Tour de PBC 2018 a do cieľa prišlo 43 rôznych jazdcov. Vybraný mazací model umožňoval hráčom dosahovať výborné výkony a tak ten, kto nedosiahol v súčte šiestich hier na číslo cez 1400, nemohol pomýšľať na oceňované umiestnenie v hlavnej kategórii. Poďme teda na vyhodnotenie 1. etapy. Celkovým víťazom sa stal Ľuboslav Jurinyi so súčtom 1451 a s Perfect Game na konte, zvíťazil tak v hlavnej kategórii registrovaných hráčov. Druhý v tejto kategórii finišoval Miroslav Koník 1428 a o bod tretí skončil Pavol Kečkéš 1427. Pavol Kečkéš sa stal víťazom kategórie seniorov nad 50 rokov, druhý tu skončil Viktor Špindor 1375 a tretí bol Marián Švárny 1310.
VÝSLEDKY
PROPOZÍCIE MAZANIE 1. ETAPA
REZERVÁCIE PBC
European Bowling Tour 2018 # 6
12 júl 2018
ImageTop 3 turnajaVI Brunswick Madrid Challenge. V termíne 1.-8.7.2018 sa v metropole Španielska uskutočnil v poradí 6. turnaj EBT 2018. Miestne centrum Bowling Chamartin vybavené 20 dráhami s technológiu Brunswick hostilo 162 hráčov nie len z európskych krajín, ale aj z Ázie či Ameriky. A práve hráč Qataru Jassim Al Muraikhi sa súčtom 1534 stal víťazom kvalifikácie aj s jednou Perfect Game na svojom konte. Na postup podľa poradia z 36. pozície bolo potrebné dosiahnuť súčet 1370 a presne toľko mal na konte Osku Palermaa. Postupovú 48ku hráčov dopĺňali hráči zo separátneho poradia skorších rúnd a úspešní hráči z Desperada. Prvých 16 hráčov po kvalifikácii postupovalo priamo do 2. finálového kroku, zvyšných 32 hráčov nastúpilo v 1. kroku
BRUNSWICK MADRID CHALLENGE
Leto v BNC 2018, Skupiny 1
12 júl 2018
ImageTop 3 turnajaV stredu, 11.7.2018 pokračovala turnajová séria Leto v BNC 2018 svojim druhým turnajom s podnázvom Skupiny. V kvalifikácii sa predstavilo 27 hráčov, z ktorých najúspešnejším bol v tejto úvodnej časti Pavol Kečkéš so súčtom 843. Po odstúpení Kamila Bajcsiho sa stal posledným postupujúcim Andrej Hoos so súčtom 701. Cenu útechy – poukážku na bowling dnes získal Marián Bilanovič st. za posledné miesto, vyžrebovali sme dvoch víťazov vecných cien – moderných nekrčivých košieľ zn. Eterna a rozdelili postupujúcich hráčov do dvoch skupín pre štvrťfinále. Ocenený bol najvyšší výkon v každej časti turnaja a najlepší štyria finalisti. Víťazstvo z turnaj a najvyššie finančnú odmenu si odniesol Ondrej Šovčík, druhý skončil Pavol Galba s rovnakým finálovým výkonom ako tretí Jozef Viskupič,